מחסומי פה mouth gags למשחקי שליטה וסשן סאדו שקטים יותר

מחסומי פה mouth gags למשחקי שליטה וסשן סאדו שקטים יותר

אלו הם פריטים פופולארים המשמשים בעיקר במשחקי שליטה. אנו מחזיקים מבחר מגוון של אביזרים אלו, במידות נוחות ויעילות שונות. חלקם משמשים להשארת הפה פתוח וחלקם למניעת דיבור או השמעת רעש. כך או כך מובטחת לכם חוויה מרתקת עם אביזרים איכותיים. מחסומי פה דורשים מידת אחריות גדולה מצד השולטת. כמו בכל אקט בדס"מי, אין להשאיר את הנשלט לבד כאשר הוא קשור או כאשר פיו חסום. יש לבחור מחסום פה שמתאים מבחינה אנטומית לצד הנשלט ומחומר מתאים. אין להשתמש במחסומי פה שעשויים מכדורי עץ כיוון שהם אינם היגיינים ועלולים לפגוע בשיניים.

מחסומי פה כדוריים הם פריטים קלאסיים במשחקי שליטה. הם מגבילים את תנועת הפה כך שכמעט בלתי אפשרי לדבר ויוצרים מראה סאדו קלאסי. ישנם מספר גדלים בהם מגיעים הכדורים ולכן מומלץ לבדוק מה הגודל המתאים טרם הרכישה. מומלץ להתחיל מהגודל הקטן ולעלות בהדרגה. מחסומי הפה הכדוריים נוחים לשימוש לאורך זמן ואפקטיביים ביותר במניעת צעקות ורעשים מיותרים מצד הנשלט. מחסומי הפה שאנו מייבאים נטולי ריח ונטולי נקבוביות וכמובן עשויים מחומרים לא רעילים.

מחסומי פה פתוח נחשבים למתקדמים יותר, הם מאלצים את הפה להשאר פתוח ואינם מאפשרים בליעה של הרוק. כמו כן גאג זה מאפשר החדרת עצמים לפה של הנשלט או הנשלטת. בשל העובדה שמחסום פה זה מאלץ את הפה להשאר פתוח לרווחה לאורך זמן ממושך יש לוודא שהלסת לא נתפסת מה שיכול לגרום לכאבים עזים. יש להתחיל ולהשתמש במחסום פה מסוג זה בהדרגה ומומלץ להתחיל מהמחסומים הדנטליים שבהם ניתן לכוון את מידת הפתיחה ורק אז לעבור למחסומי הפה הקבועים.

רתמות ראש עם גאג כדור הן פריט סקסי וחייתי, המראה שרתמת הראש מעניקה לנשלט או הנשלטת שווים הכל. הרתמה לא מאפשרת לנשלט להוציא את הגאג מהפה מכיוון שהן מהדקות את הכדור אל תוך הפה בעזרת מספר רצועות. רתמות הראש שלנו ניתנות לנעילה באמצעות מנעולים ולעיגון בעזרת טבעת הD שמחוברת לרתמת הראש. אלו פריטים אקסטרימיים ביותר ומיועדים למי שאיכות הציוד ומראה הנשלטת בסשן חשובים לו.