נוזל סיכה חומרי סיכוך למין בטוח ומהנה יותר

נוזל סיכה חומרי סיכוך למין בטוח ומהנה יותר

נוזלי סיכה הם מוצרי חובה לשימוש עם אביזרי מין אנאליים. חומרי סיכה מתאימים לצורך חדירה אנאלית ולמצבים של יובש בנרתיק. קיימים מספר סוגים של חומרי ונוזלי סיכה המתאימים למטרות שונות, ומומלץ להתייעץ לפני הרכישה. נוזלי הסיכה שאנו מחזיקים במלאי מיוצרים ע"י החברות המובילות בתחום ומיובאים באישור משרד הבריאות. נוזל סיכה הוא תוספת נהדרת לשימוש עם אביזרי מין ולצורך הארכת משך קיום יחסי המין. נוזל הסיכה הנפוץ ביותר שמתאים כמעט לכל הוא נוזל סיכה מבוסס מים אשר נספג יחסית מהר ואינו מכתים. בבלוג שלנו תמצאו מידע נוסף על סוגים שונים של נוזלי סיכה. והשימוש בהם.

חומרי סיכה על בסיס מים מעולים הן לצורך חדירה אנאלית והן לחדירה וגינאלית. חומרי סיכה על בסיס מים אינם מכתימים וניתן לנקות אותם בקלות. חומרי הסיכה המבוססים על מים נספגים מהר יותר בגוף ולכן יש לשוב ולהוסיף עוד נוזל סיכה לאחר מספר דקות. ניתן להשתמש בנוזלי הסיכה על בסיס מים בשילוב כל סוגי אביזרי המין.

חומרי סיכה על בסיס סיליקון נחשבים לעמידים יותר, וניתן להשתמש בהם בכמויות קטנות יותר. נוזליי סיכה על בסיס סיליקון מומלצים מאוד לצורך חדירה אנאלית ולשימוש עם אביזרים אנאלים כגון פלאגים אנאליים.

חומרי סיכה על בסיס שמן מגיעים בדרך כלל בתצורה של משחה. חומרי סיכה אלה מחזיקים זמן רב לאורך פעילויות אינטנסיביות במיוחד. בחומרי סיכה על בסיס שמן מומלץ להשתמש במין אנאלי ולא וגינאלי מכיוון שקשה יותר לשטוף אותם. כמו כן השמן הוא חומר מאוד לא ידידותי ללייטקס ולכן לא מומלץ לשימוש עם קונדום כיוון שהקונדום יכול להקרע. זהו חומר סיכה מתקדם המיועד לפעילות אנאלית אינטנסיבית או אוננות בעזרת צעצועים גדולים.

שמני וחומרי העיסוי משמשים לצורך עיסוי חיצוני של העור ואינם משמשים לחדירה. השמנים מעניקים תחושה חלקה ונעימה ומעשירים מאוד את פעולת העיסוי. חומרי העיסוי שלנו הם בעלי ניחוחות ארומטיים ובאישור של משרד הבריאות הישראלי. שמן עיסוי בשילוב של אור נרות ומוסיקה שקטה יהפכו כל ערב לחוויה אינטימית ואירוטית שתרצו לשוב ולהזכר בה.