הלבשה סקסית לבוש סקסי איכותי ובייבי דולס מפתים

הלבשה סקסית לבוש סקסי איכותי ובייבי דולס מפתים

הלבשה סקסית הוא אבזור הכרחי לכל ערב רומנטי. פרטי לבוש כמו בייבי דול הם פריטים שכיף לקנות כמתנה וכיף ללבוש. תוכלו למצוא בחנות שלנו מבחר של בייבי דולס חגורות בירית ירכונים סקסיים ומחוכים אמיתיים מעור ולייטקס. בין פרטי הלבוש השונים תוכלו למצוא גם כפפות, חצאיות מחומרים ובדים שונים ואביזרים משלימים כגון מדבקות לפטמות וטאסלס.

למה מחוך?
ההיסטוריה מספרת שהמחוך הומצא לראשונה לצרכי הצרת היקפים וחיטוב הקווים הטבעיים של הגוף כבר בשנת 1700, וחזר לאופנה בתקופת הרנסאנס ובתקופה הויקטוריינית. כיום הפופולאריות והקסם של המחוכים מחזירים אותם לאופנה כפריט לבוש סקסי ומיוחד. אין דבר יותר נשי ומושך מגוף שעוצב על ידי מחוך. המחוכים הם פריט לבוש סקסי המתאימים הן למצבים אינטימיים בחדר השינה והן כלבוש מועדונים. אנו מייבאים פריטים בודדים שנבחרו בקפידה ומיוצרים מחומרים מעולים ומגוונים החל מעור ועד סאטן.

הירכנים הם גרביון שמכסה את הרגל בדרך כלל עד לגובה הירך. לרוב כאשר גורבים ירכון יש להשתמש בחגורת ביריות על מנת למנוע מהירכון להחליק מטה. לחלק מהירכונים יש רצועת גומי רחבה אשר מונעת ממנו להחליק בקלות . בחנות שלנו תוכלו למצוא מגוון ירכונים איכותיים מרשת או בהדפסים שונים.

הגרביון הוא פריט משלים לכל פריט לבוש. גרביון רשת או גרביון מעוצב יוסיפו המון למראה הסקסי שלך. הגרביון הוא פריט לבוש תחתון פרקטי סקסי ונוח אשר לא דורש שימוש בחגורת ביריות. ישנו מגוון עצום של גרביונים בעיצובים ובדגמים שונים. תוכלי למצוא גרביונים עם פתחים וגרביונים סגורים במגוון של דגמים וצבעים.

הבייבי דול הוא אחד מפרטי הלבוש הסקסיים הנפוצים ביותר. זהו בדרך כלל טופ קליל מאוד מבדים חצי שקופים שמאפשר תנועה נוחה. הבייבי דולס מעוטרים בדרך כלל בתחרה ובשרכים וחושפים חלקי גוף בצורה סקסית. בייבי דול סקסי משמש בהרבה מקרים גם כפיג'מה סקסית והוא נפלא כמתנה לבת הזוג.