חנות סקס באוירה שונה וקצת עלינו


פאן סטאף הינה חנות משפחתית שהוקמה בשנת 2009 מתוך הרצון להעניק חוויה שונה ושינוי תפיסתי של תחום אביזרי המין בארץ תוך הענקת חווית קניה נעימה בחלל נעים ובאוירה מקצועית.
כמי שמכירים את התחום כמות שהוא התפתח מעבר לים, החלטנו ליצור מקום משלנו בעל אווירה פתוחה ונעימה, שיאפשר לקהל לקוחותנו להינות ממגוון רחב ואיכותי של אביזרים אשר נבחרים בקפידה ומיובאים על ידנו. בין המותגים אשר אנו מייבאים ניתן למצוא את מוצרי Fun Factory, Shots Media, Tough Toys, Rocks-Off, SportsSheets, We-Vibe, Palm-Power, Screaming-O, California-Exotics ועוד...

בשנת 2022 עברנו למכירה אונליין בלבד על מנת לאפשר לכם לרכוש את המוצרים במחירם אטרקטיביים ועדיין לשמור על רמת השירות והאחריות.

ככל שעברו השנים, תחום אביזרי המין והטכנולוגיות שהתפתחו סביבו גם שינו
את אופן התפיסה של אנשים לגבי התחום.
החנויות כבר לא נחבאות באיזורי תעשיה נידחים, והפתיחות מאפשרת לייצר לייבא ולמכור מוצרים באיכות גבוהה לקהל קונים שלא מתפשר.

המטרה שלנו היא לאחד מגוון רחב של אביזרים תחת קורת גג אחת, כדי לתת מענה הולם לכל פנטזיה שתהיה לכם.
אנו עושים כל מאמץ להביא לכם מוצרים במחירים הוגנים, אך יחד עם זאת לא תמצאו אצלנו מוצרים מאיכות ירודה וזיופים סיניים.
כל המוצרים הנמכרים באתר נמכרים באחריות, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

הביקורת שלכם מאוד חשובה לנו, גם לגבי השירות וגם לגבי המוצרים, ועוזרת לנו לשפר ולהשתפר.

הפרטיות שלכם חשובה לנו מאוד ולכן מערכת המחשוב שלנו מבוססת על תשתית אמינה ומאובטחת של Crosphera.

משלוחים: אנו משתדלים לעדכן את תאור המוצרים בצורה המדוייקת ביותר ונשמח להערות והארות שלכם. המוצרים נשלחים על ידי שליח או לנקודת חלוקה על פי בחירתכם. האריזות בהן אנו משתמשים הן ללא זיהוי של החנות על מנת להעניק לכם שירות דיסקרטי ככל האפשר.

תשלום: התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בטופס מאובטח ומאושר לשימוש ע"י חברות האשראי. תוכלו לבחור גם באפשרות של תשלום באמצעות חשבון PayPal או תשלום במקום בעת איסוף עצמי. כאשר הנכם משלמים באמצעות כרטיס אשראי באתר תוכלו גם לבחור באפשרות של חלוקה לתשלומים ללא ריבית.

החזרות: עקב הרגישות שבאופי המוצרים שאנו מוכרים החזרת מוצרים תתאפשר עד 14 יום ממועד הרכישה בהצגת חשבונית ואך ורק כאשר אריזת המוצר לא נפתחה. לא תתאפשר החזרה של נוזלי סיכה, קונדומים מחסומי פה ומוצרים רגישים אחרים