אזיקים חבלים וקולרים, רצועות וערכות קשירה מוכנות

אזיקים חבלים וקולרים, רצועות וערכות קשירה מוכנות

אביזרי ריסון הם אותם אביזרים שמאפשרים לנו להגביל את תנועת הנשלט או הנשלטת שלנו ולמנוע מהם תזוזה של כל הגוף או איברים מסויימים. ישנם אנשים שמפיקים הנאה מרובה מחוסר האונים שנלווה לקשירה ואשר זהו צד בלתי נפרד מהמיניות שלהם. אנו מייבאים ערכות קשירה, אזיקים ורצועות קשירה מחומרים שונים ובדרגות גימור שונות. מומלץ לבוא להתרשם ולהתייעץ בחות לפני ביצוע רכישה כדי לוודא שהמוצר שבחרתם אכן מתאים לשימוש אותו אתם מייעדים לו.

אביזרי קשירה מבד מעולים למי שרק מתחיל את דרכו בעולם הסאדו והבדס"מ, הם נוחים ויעילים ובדרך כלל זולים יותר מאביזרי קשירה מעור. אנו מחזיקים במלאי של סטים לקשירה מסוגים שונים ובכל צורת קשירה שתעלו על דעתכם. ערכות הקשירה מגיעות במארזים אטרקטיביים ולא מאיימים כך שתוכלו לשתף את בן או בת הזוג שלכם בפנטזיות הכמוסות ביותר מבלי להרתיע אותם.

חבלים הם אמצעי קשירה מתקדמים יחסית. בשימוש בחבלים יש לדעת היכן למקם את נקודות הלחץ וכיצד לקשור בצורה יעילה אך בטוחה. אנו מחזיקים במספר סוגים של חבלים שמתאימים לקשת רחבה של אפשרויות קשירה. לפני השימוש בחבלים לקשירה אירוטית מומלץ לקרוא וללמוד על צורות הקשירה השונות וכללי הבטיחות.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא גם אזיקים מעור כגון אזיקי ידיים מעור, אזיקי רגליים מעור וקולרים איכותיים. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו גם רצועות קשירה וריסון מעור. ניתן לרכוש סטים שלמים של חמישה ושישה חלקים. כל מוצרי העור הם באיכות הגבוהה ביותר ויבטיחו עמידות והנאה מרובה למשך שנים רבות. עור הוא חומר חזק, נעים ובעל אופי מאוד אירוטי וחייתי.

מתכת היא חומר סקסי, כמו עור יש בה משהו מאד חושני. באביזרי ריסון ממתכת כמו אזיקי ברזל או אזיקים לרגליים מברזל משתמשים לרוב כתפאורה או כמשחק מקדים. אנו מייבאים אזיקים ברמת איכות גבוהה בעלי נעילה כפולה, תכונה אשר מבטיחה שהאזיק לא יסגר מעבר למידה הרצויה ולא יגרום לנזק. אזיקי מתכת נחשבים לאמצעי כבילה יעיל ביותר. לא ניתן להשתחרר מהם מבלי להשתמש במפתח והם חזקים ועמידים במיוחד. אזיקי מתכת משמשים בעיקר במצב בהם אנו מצפים שתחושת חוסר האונים שלנו כנשלטים תהיה אמיתית ומבלי שתהיה לנו היכולת להשתחרר מהכבילה לבד.